ELEKTRO Bělohorská   >   Montáž klimatizací   >   Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla - vytápění domu

       Naše firma se provádí montáže tepelných čerpadel pouze svými pracovníky nikoliv externími firmami. Montáž provádíme dle přání zákazníka na klíč, tudíž i se souvisejícími instalatérskými pracemi s napojením na otopný systém v domě, připojení do elektrické sítě dle ČSN  včetně autorizovaného spuštění tepelného čerpadla.

       Tepelná čerpadla LG Therma V jsou špičková zařízení bez kompromisů. Nová tepelná čerpadla vzduch-voda jsou v posledních letech stále používanější technologií vytápění. Důvodem jsou špičkové výkonnostní  parametry, nízká hlučnost a hlavně jednodušší a rychlejší instalace. Zázemí firmy LG dává jistotu pro záruční i pozáruční servis. To vše dává dohromady nižší pořizovací náklady a tím mají vzduchová tepelná čerpadla rychlejší ekonomickou návratnost.

       LG Therma V je možno instalovat jako další zdroj tepla stávajícího topného systému, případně jím nahradit stávající kotel. Systém se tak hodí jak pro novostavby, tak do projektů, kdy se částečně či plně obnovuje stávající topný systém.

  • Kompletní řešení = vytápění + teplá užitková voda
  • Přirozeně ekonomické: Díky své inovativní technologii a vysokému koeficientu výkonu je Therma V jedním z vytápěcích systémů s nejnižší cenou na trhu
  • Ekologicky šetrné: Therma V respektuje životní prostředí využitím 2 obnovitelných zdrojů energie (což jsou vzduch a slunce) a snižováním emisí C02
  • Vyšší koeficient účinnosti pro větší úsporu energie
  • Pohodlné ovládání

       Základní sestavu lze rozšířit o sluneční kolektor. K ohřívání TUV pak může být využito buď tepelné čerpadlo nebo solární ohřev. Vše je řízeno elektronikou tepelného čerpadla.
       V případě extrémně nízkých venkovních teplot není třeba pořizovat další zdroj tepla. Vnitřní jednotka je standardně vybavena dostatečně výkonným elektrickým dohřevem.

       Závěrem k tepelným čerpadlům LG si dovolujeme použít citát technického manažera:
“Nenechte se odradit výhrůžkami ekonomickou krizí, buďte chytří a šetřete na pravém místě. My v LG si myslíme, že je lepší než vytápět v domě na 18°C a šetřit na platbách za plyn (ale utrácet za léky proti astmatu vzniklého z plísní), investovat do tepelného čerpadla LG a vytápět na 21°C a platit polovinu než v předchozím případě”. Karel Dufek Technical Manager


Soubory ke staženíKontaktní formulář pro zpracování nabídky na dodávku a montáž

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mailová adresa: *
Lokalita - místo (město a PSČ): *
Mám zájem o: *
Opiště kontrolní kód: *